DUST + CREAM Chios - GET THE LOOK! Let's go NUDE! Το nude μακιγιάζ έχει γίνει το πλέον αγαπημένο όλων των γυναικων! Αναδεικνύει την φυσική ομορφιά του προσώπου χωρίς πολλές υπερβολές, καθώς
ΜΟΛΥΒΙ ΜΑΤΙΩΝ HIGH DEFINITION < Μολύβια Ματιών | DUST+CREAM
DUST + CREAM Chios - EYEBROW PERFECT!! Η νέα μάσκαρα φρυδιών DUST+CREAM με ειδικό βουρτσάκι για εύκολη εφαρμογή, χτενίζει, γεμίζει τα κενά και κρατάει τα φρύδια «στη θέση τους» χαρίζοντας σαγηνευτικό και